Czwarta edycja wojskowej przygody za nami. Nasze "biuro rekrutacyjne" wydało ponad 200 kart startowych ! Podjęliście wyzwanie misji - wykonania zadań wśród których znalazły się i wersje "utrudnione" poprzez zastosowanie alkogogli. Mamy nadzieję że dobrze się bawiliście.

Tegoroczną edycję udało się wzbogacić o akcenty lotnicze - przelot Su-22m4 oraz pokaz gaszenia pożaru w wykonaniu samolotu Dromader. Na ziemi mogliście zobaczyć samochody Oshkosh armii amerykańskiej, odwiedzić stoiska naszych partnerów, skorzystać z przejażdżek oraz odpocząć i posilić się pyszną grochówką wojskową. Na wytrwałych czekało losowanie atrakcyjnych nagród. Amatorzy biegów skorzystali z zaproszenia OSP RW w Pile i wzięli udział w Bieg i marsz NW O Złotą Sikawkę. Druhowie strażacy zapewnili także atrakcje dla najmłodszych. To dzięki ich zaangażowaniu powstał imponujący tor przeszkód, a część lotniczą wzbogacił pokaz samolotu Dromader !

Oczywiście nie udało by się to wszystko gdyby nie wsparcie udzielone przez Gminę Piła i Miasto Piła w formie dotacji.
Szkoła Policji w Pile , Komenda Powiatowa Policji w Pile - szczególne podziękowania za część edukacyjną związaną z profilaktyką uzależnień oraz pokaz tresury psa policyjnego.
21 Baza Lotnictwa Taktycznego - za wsparcie w realizacji części lotniczej oraz prezentację.
Dziękujemy uczniom Szkoła przy Teatralnej w Pile którzy wraz z opiekunem, Panem Romanem Powolnym kolejny już raz wykazali wysoki poziom profesjonalizmu i zaangażowania w wykonanie powierzonych zadań.
Dziękujemy także wszystkim niewymienionym wcześniej instytucjom i osobom zaangażowanym w realizację przedsięwzięcia za udzielone wsparcie.

Najlepszą nagrodą są uśmiechy na twarzach dzieci !
Do zobaczenia na następnych imprezach !